Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
5 000 €
9 779.15 лв.

(90.91 €, 177.80 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:35 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 5 пъти.
Площ:
55 m2
Етаж:
2-ри от 6

Описание на имота:

Предлагаме под наем уютен двустаен апартамент в прекрасния комплекс Роял Сън , разположен в Слънчев бряг един от най-предпочитаните морски курорти по българското Черноморие, само на няколко минути пеша от плажа и морето.

Комплексът предлага отлични удобства за комфортен летен престой богато озеленени площи, голям воден парк и открити басейни с детски секции, ресторант и лоби бар, фитнес, модерен СПА център, детска площадка, медицински център, денонощна охрана и видеонаблюдение, контролиран достъп, паркинг и професионална поддръжка.

Апартаментът е разположен на втори етаж, с площ от 55 кв.м., и се състои от входно антре, светла всекидневна с кухненски бокс и кът за хранене, комфортна спалня, баня с тоалетна и вана, както и тераса, подходяща за отдих. Жилището е функционално разпределено и подходящо както за семейна почивка, така и за дългосрочен сезонен престой.

Цена за сезона: 5000 .
За контакт:
0878505087
Агенция:
БГ ПРОПЕРТИ ИНВЕСТ
0878 505 087
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
bgpropertyinvest.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, Слънчев бряг
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Обява: 2c177822574915315

5 000 €
9 779.15 лв.
История на цената
(90.91 €, 177.80 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Бургас, к.к. Слънчев бряг